Česky English

Aktuality – Nové výrobky

Žárobetony s chemickou vazbou typu sol-gel

11.10. 2022

CHEMOCAST V SiC 5 CS, 10 CS, 20 CS žárobetony s chemickou vazbou typu sol-gel. Vyznačují se dobrými mechanickými pevnostmi, zlepšenou odolností proti alkalické korozi a termickou stabilitou vazby, která umožňuje rychlé a snadné sušení a výpal vyzdívek.

 

CHEMOCAST V SiC5 CS, 10 CS, 20 CS

Žárobeton s chemickou vazbou typu sol-gel

15. 9. 2021

CHEMOCAST V 60 TSR CS je žárobeton s chemickou vazbou typu sol-gel. Vyznačuje se dobrými mechanickými pevnostmi, zlepšenou odolností proti změnám teploty a termickou stabilitou vazby, která umožňuje rychlé a snadné sušení a výpal vyzdívek.

Žárobeton se zvýšenou odolností vůči tavné alkalické korozi

11. 7. 2021

SICAST V 10 AR se vyznačuje vysokou hutností a nízkou pórovitostí, rozměrovou stabilitou a vysokými mechanickými pevnostmi v širokém rozsahu teplot. Je určený zejména pro žárovzdorné vyzdívky namáhané abrazí a korozí a změnám teploty.

Žárobeton s chemickou vazbou typu sol-gel

25. 4. 2021

CHEMOCAST V SIC 30 CS s chemickou vazbou typu sol-gel. Vyznačuje se odolností proti změnám teploty,

dobrými mechanickými pevnostmi, odolností proti korozi a termickou stabilitou vazby, která umožňuje rychlé a snadné sušení a výpal vyzdívek

Žárobetony se zvýšenou odolností vůči tavné alkalické korozi

28. 12. 2017

Společnost ŽÁROHMOTY vyvinula nebo upravila některé žárobetonové směsi určené do prostředí, které je vystaveno většímu vlivu agresivních alkalických sloučenin, tj. především v agregátech na spalování biomasy.

Materiály se zvýšenou odolností vůči teplotním změnám

28. 12. 2017

Společnost ŽÁROHMOTY vyvinula žárobetonové směsi, které se vyznačují vysokou odolností vůči teplotním změnám. Tyto materiály jsou určeny pro vyzdívky periodicky pracujících agregátů a do prostředí, kde je možné očekávat časté a rychlé změny teplot.

Izolační materiály ISOTERM

28. 12. 2017

Společnost ŽÁROHMOTY inovovala svůj sortiment izolačních žárobetonů ISOTERM.

Žárobeton s chemickou vazbou

28. 12. 2017

Společnost ŽÁROHMOTY vyvinula nový žárobeton s chemickou vazbou pro vyzdívky cementářských pecí.

Kategorie